X-Fighter

X-Fighter.pl, to zupełnie nowa era gry przeglądarkowej. Gry, która mrocznie wciąga, która zabiera kolejne godziny, by stawać się jeszcze lepszym.

Cyberpunkowe realia, klimatyczna oprawa graficzna, autorski silnik, mroczna, niebanalna fabuła, społeczność, która od lat uczestniczy w życiu i rozwoju projektu sprawia, że to nie jest kolejna gra przeglądarkowa, które znasz z opowiadań kolegów. Realnie wpływasz na jej rozwój, modyfikacje, na końcu możesz wygrać i stać się Bezimiennym, czyli najlepszym, najwyższym, siejącym postrach wśród innych!

Jak tego dokonać?
Wcielisz się w jedną z czterech mrocznych ras, zostaniesz wrzucony do niebezpiecznego miasta, gdzie musisz radzić sobie sam! Do dyspozycji masz wiele narzędzi – pojedynki z innymi fighterami lub niespodziewane napady na nieuważne ofiary, zdobywanie coraz to silniejszych przedmiotów, podnoszenie poziomów swoich technik walk. Masz wiele możliwości, by stać się najsilniejszym!

Codziennie o 23.30 podliczamy Twoje akcje i ujmujemy w statystyki. Codziennie o 23.30 dowiadujesz się, czy poziom Twojego doświadczenia wzrósł! Nie daj się wyprzedzić, stań do walki o pozycję Bezimiennego!
Zarejestruj się na stronie X-Fighter.pl, wybierz rasę, określ swój cel, zlikwiduj wroga, zdobywaj nowe poziomy doświadczenia, stań do mrocznej, wymagającej walki!

Related posts:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.