WIEJSKIE ŻYCIE

Wiejskie Życie

Pamiętacie jak byliście małymi dziećmi i bawiliście się w gospodarstwo? to w domu bądź u babci, dziadka. Gra Wiejskie Życie pozwoli wam przenieść się ponownie w realia życia na wsi. Zostajesz właścicielem gospodarstwa i zarządzasz nim.

Swoją przygodę na farmie rozpoczynasz mając na początek dom wyglądający jak holenderski młyn, krowę kilka rzędów grządek do posiania plonów oraz jabłoń. Będziesz zajmować się hodowlą i opieką nad swoimi zwierzętami, uprawianiem warzyw i owoców. Z zebranych plonów wyrabiaj własne produkty, z owoców konfitury, soki i wina, a z mleka od swoich krów nabiał. Dbaj o swoje gospodarstwo, a plony będą coraz większe, dzięki czemu powiększysz swoje gospodarstwo. Sprzedając produkty wytworzone na swojej farmie uzyskasz , przeznaczając je na zakup nowego sprzętu, owoców i warzyw oraz na hodowle. Wraz ze wzrostem rozwoju swojej farmy, przybywa wam nowych odmian warzyw i owoców, drzew, zwierząt i różnego rodzaju sprzętu rolniczego, a także dekoracji oraz budynków.

Życie na farmie dzieje się w sceneriach zielonych bujnych traw, jesiennych barw, zimowych śniegów oraz piaszczystego otoczenia. W grze będziecie mieli do wypełnienia wiele różnego rodzaju misji, jak na przykład „odwiedziny u babci” w której będziecie wykonywać takie jak produkcja mąki kukurydzianej czy zebranie 10 zabawnych długopisów od sąsiadów. W nagrodę dostaniecie różnorodne prezenty od zwierząt po przedmioty. Zapraszajcie swoich znajomych do gry, im więcej znajomych, tym więcej otrzymacie prezentów od nich potrzebnych do rozbudowy Farmy.

One Response to WIEJSKIE ŻYCIE

  1. Anonim pisze:

    ta gra jest super

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.