WARGAME 1942

Wargame 1942

WARGAME 1942 to strategiczna gra wojenna w wersji gry przeglądarkowej, której akcja toczy się w czasie II Światowej. Od zawsze chciałeś być bohaterem wojennym? teraz masz na to szansę.

Wciel się w role dowódcy własnej bazy wojskowej. Będziesz toczył batalię z setkami graczy o miano najlepszego stratega, a twoim zadaniem będzie rozbudowanie centrali własnej armii. Twoja baza będzie się systematycznie rozwijać przez budowę nowych budynków otwierających ci dostęp do kolejnych ciekawych opcji gry. Dzięki prężnemu rozwojowi kwatery głównej zyskasz dostęp do szpiegowania innych graczy oraz nowych technologii. Umożliwią ci one tworzenie jeszcze lepszych wyspecjalizowanych jednostek, wchodzących w skład własnej armii.

Twoja może się składać z wielu jednostek w skład których będą wchodzić różne rodzaje piechoty, wiele typów czołgów, samolotów, a także różnorodna flota statków. Dużą rolę odgrywają w grze potrzebne do rozwoju, takie jak ropa naftowa, diamenty, złoto. Będziesz je zdobywał za pomocą handlu lub tworząc do ich pozyskania odpowiednie budowle. W grze stoczysz także batalię z innymi dowódcami armii. Aby osiągnąć nad nimi zwycięstwo będziesz musiał użyć swoich umiejętności stratega. Żeby osiągnąć zamierzony cel warto użyć wywiadu przed batalią, który pozwoli na lepsze rozpracowanie wroga.

W świecie WARGAME 1942 warto użyć języka dyplomacji i stworzyć sojusz z innymi graczami, aby pokonać przeciwnika. Twój w grze zostaje nagradzany systemem odznaczeń odzwierciedlającym twoje sukcesy, a także porażki, tak jak to bywa w prawdziwej armii. Podczas prowadzenia działań wojennych, handlu, czy misji szpiegowskich zwracaj uwagę na pogodę, ponieważ ma ona wpływ na twoje działania tak jak to bywa w prawdziwych konfrontacjach wojennych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.