TRAVIAN

Travian

Majestatyczne, średniowieczne królestwo oczekuje swojego przywódcy, który zaprowadzi je na wyżyny dawnej potęgi i chwały!

Travian to niewątpliwie jedna z najbardziej popularnych gier przeglądarkowych, jakie kiedykolwiek pojawiły się w Internecie. Może pochwalić się zdobyciem licznych tytułów i nagród potwierdzających jej doskonałość. Twórcy Traviana mimo wszystko nie spoczęli na laurach i nieustannie rozwijają silnik gry, który co jakiś czas zachwyca nas nowymi modułami i udoskonaleniami.

Rozgrywka jest całkowicie darmowa, a od jej rozpoczęcia dzieli nas jedynie bezproblemowa rejestracja, która wiąże się z wyborem nacji, jaką poprowadzimy przez szereg przygód. Twórcy oddali do naszej dyspozycji trzy starożytne kraje: Rzym, Galia, Germania. Każda nacja to odmienny sposób prowadzenia walki, dostęp do różnych jednostek bojowych i zabudowań. Grając w Traviana musimy podejmować skoordynowane decyzje na wielu płaszczyznach jednocześnie, aby nie dać się wyprzedzić potencjalnym oponentom.

Cały interfejs gry jest bardzo łatwy do opanowania, a sama rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym, co nie zmusza gracza do ciągłego przesiadywania przy komputerze. Przez pierwsze działania przeprowadzi nas przygotowany przez twórców samouczek, dzięki któremu bez większych problemów wkroczymy w samodzielną rozgrywkę.

Nie zwlekaj więc ani chwili, pomnóż potencjał jaki niesie za sobą początkowo skromna i uczyń ją kwitnącym imperium ówczesnych czasów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.