THE SETTLERS ONLINE

The Settlers Online

Dla wielu sam tytuł pozycji jest przyczyną wzmożonej pracy serca, a świadomość jej nieograniczonej dostępności poprzez przeglądarkę spędza sen z powiek tysięcy graczy z całego świata!

Seria Settlers wydawana nieustannie od 1997 roku przez nowatorskie studio wydaje się iść z duchem czasu śmiało odpowiadając na konkurencję, jaką niesie ze sobą rynek gier prezglądarkowych. Olśniewający interfejs, osadzony w doskonałej grafice trójwymiarowej podnosi poprzeczkę dla wszystkich twórców gier poprzez przeglądarkę i daje wiele do myślenia wszystkim, którzy wydawali się spocząć na laurach.

Internetowa siostra serii Settlers czerpie z siódmej części tej przesławnej serii i w pełni oddaje jej oraz możliwości. Najbardziej wytrawni gracze nie mogą czuć się zawiedzeni, a wręcz okazują zachwyt możliwością ciągłego trwania przy swojej ukochanych osadnikach. jest otwarta na każdego, nie musimy wnosić jakichkolwiek opłat. Wystarczy dokonać bezproblemowej rejestracji i zacząć swoją przygodę.

Wraz ze startem w grze, pod nasze władanie trafia nieznacznie zabudowany obszar ziemi, którego bieżący potencjał spożytkujemy przy asystencji samouczka do rozwoju węzła gospodarczego i zapewniania bytu naszym osadnikom. Ponadto samouczek wprowadzi nas w możliwości interfejsu w sposób dostateczny do rozpoczęcia bez obaw samodzielnej rozgrywki. Po osiągnięciu stabilizacji gospodarczej warto zatroszczyć się o kształt i formę armii, która stanie w obronie naszych włości, a w razie potrzeby użyje miecza do ich niezbędnego poszerzenia.

Funkcjonujący w grze system poziomów nie pozwoli nam pogrążyć się wraz z rozpoczęciem rozgrywki i zoptymalizuje nasz , dostosowując go do bieżących potrzeb. Wraz z pozyskiwanymi za określone zadania punktami doświadczenia otworzymy sobie drogę do bardziej zaawansowanych konstrukcji. The Settlers Online zdobywa bardzo szerokie uznanie w każdym kraju, gdzie zostanie wydana oficjalna edycja gry. Producenci inwestują ogromne środki w promocję gry, aby zapewnić jej nieustanny i dotrzeć do jak największego grona potencjalnych graczy.

Zabiegaj więc o stabilizację gospodarczą i solidny kształt wojska, aby spełnić oczekiwania swoich oddanych dla sprawy mieszkańców. Dopełnieniem twojej działalności może stać się dołączenie do jednego z wielu funkcjonujących w grze sojuszy, gdzie znajdziesz współgraczy chętnych do kooperacji na każdej płaszczyźnie. Wsparcie członków sojuszu niejednokrotnie wyciągnie nas z potężnych tarapatów, których nabawimy się przez lekkomyślne decyzje.

Nie zwlekaj z rejestracją, daj porwać się przez wir niesamowitej przygody, która przyciągnie cię do ekranu monitora na długie godziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.