TERRA MILITARIS

Terra Militaris

Fantastyczny świat ogarnięty przez bez pardonowy konflikt mocarstw minionych wieków otwiera swoje podwoje na każdego, kto pragnie przeżyć niesamowite przygody!

Kluczem do sukcesu w Terra Militaris jest wyszkolenie wszechpotężnej armii, za sprawą której będziemy w stanie zawalczyć o wyższość własnych racji i przekonań. W grze dane nam będzie poprowadzić do boju armię takich mocarstw jak Egipt, Chiny, Persja czy Rzym, z których każda jest w odpowiedni sposób zróżnicowana i dostarcza odrębnych wrażeń. Głównym naszym zdaniem jest podejmowania działań zmierzających ku temu, aby nasza nacja osiągnęła niezaprzeczalną dominację, czego dokonamy poprzez nieustanny rozwój otrzymanego pod rozkazy kawałka terenu.

Nasze wstępne działania muszą więc zmierzać ku temu, aby wykreować dla naszej osady węzeł gospodarczy oparty na twardym fundamencie zabudowań produkcyjnych i wydobywczych. Gra bogata jest także w elementy rozgrywki RPG, a to za sprawą trzech bohaterów, jakich przyjdzie nam kontrolować i rozwijać. Bohaterowie mogą zostać wyposażeni w szereg przedmiotów, które podnoszą ich zdolności bojowe, przez co zwiększa się skuteczność naszej armii.

Grając w Terra Militaris musimy liczyć się z koniecznością działania na wielu płaszczyznach, prowadzając skoordynowania działania na szeroka skalę. Rozgrywka toczy się tak długo, aż jedna z nacji nie zdobędzie panowania nad całym światem gry.

Każdy fan gier strategicznych musi spróbować swoich sił w tej rewolucyjnej i cieszącej się niesłabnącą popularnością produkcji!

One Response to TERRA MILITARIS

  1. gry online pisze:

    wygląda na interesującą, chyba warto zagrać w tą grę mmorpg 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.