Stronghold Kingdoms

Stronghold Kingdoms jest przedstawicielem gier MMO, która z popularnej serii Twierdza. Tak jak poprzednie produkcje, gra osadzona jest w realiach średniowiecznej Europy. W celu rozpoczęcia przygody z tą grą potrzebna jest instalacja na naszym dysku. Podstawowym celem gry jest troszczenie się o zaopatrzenie oraz ochronę twoich zamków przed wrogami.

Buduj zamki i tocz potężne wojny z pozostałymi władcami zamków. Wspólnie ze swoimi żołnierzami chronisz własne ziemie i ciągle rozszerzasz obszar swych wpływów.Dbaj także o kwestie ekonomiczne warowni i swoich wiosek oraz twórz potężną armię, która będzie ochraniać twoje posiadłości. Pamiętaj aby dostarczać niezbędne surowce dzięki którym twoja twierdza będzie się prawidłowo rozwijała. Wytwarzaj lub zdobywaj poprzez walkę surowce, narzędzia i pokarm, za pomocą których osiągniesz dominację nad przeciwnikami.
W grze Stronghold Kingdoms kreujesz postać własnego wodza, który zdobywa umiejętności w trakcie rozgrywki. I tak przemieniasz się z prostego chłopa w lorda cieszącego się ogromną sławą i uznaniem. Jeśli pomyślność będzie ci dopisywać, to będziesz mógł wraz ze własnym potężnym wojskiem dostać posadę namiestnika a nawet silnego władcy.
Przygoda w Stronghold Kingdoms umożliwiona jest przy pomocy obszernego na 20 MB klienta, który umożliwia nam połączenie się z serwerem gry, jest konieczne posiadanie pecetowej wersji Stronghold.
Launcher zapewnia nam błyskawiczną i bezpłatną aktualizację gry, dzięki czemu na bieżąco uczestniczymy w życiu gry i jej społeczności, bez konieczności nadmiernego przeznaczania czasu na aktualizację gry.

Nie czekaj więc ani sekundy dłużej, gdyż każda minuta poza grą oddala opcję zdobycia przez ciebie statusu imperialnego władcy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.