Shadow Time

Shadow Time

Gra Shadow Time należy do gatunku , która została osadzona w realiach Anime oraz . Tytuł wykonał samodzielny polski zespół. Gra jest bezpłatna i dostępna w przeglądarce internetowej. Gra jest także dostosowana do tego, aby cieszyć się nią w wersji mobilnej.

Inspiracją do stworzenia gry są tytuły popularnych Mang & Anime jak np. Dragon Ball, Naruto, One Piece, Bleach i Fairy Tail, co jest zauważalne, chociażby przy wyborze bohatera. Aczkolwiek cała jej istota kreuje całkowicie oddzielną akcję. Akcja gry toczy się w świecie Shadow Time, którego idealna harmonia została zaburzona przez Jeźdźców Apokalipsy pragnących przejąć panowanie. Zło w postaci demonów, różnej maści kreatur wyrusza w podróż po całym świecie. W tym miejscu zjawia się nasz główny , który ma za zadanie zapobiec całej tej katastrofie.

Na początku gry przychodzi nam wybrać jedną z 5 dostępnych ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda z ras ma specjalne atrybuty ujawniające się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji. Dodatkowo wybieramy profesję specyficzną dla każdej z nich.

W celu pozyskania doświadczenia rozgrywka nie tylko polega na walce z wrogami. Powinno się rozejrzeć się za różnego rodzaju misjami. I jak na dobry RPG przystało, Shadow Time cechuje się licznymi zadaniami. Prócz zadań związanych z kluczowym wątkiem fabularnym, jest do dyspozycji także szereg misji dodatkowych, które dają nam do dyspozycji wykonywanie questów nie tylko w trybie jednorazowym, ale także jako zadanie dzienne.

Gra jest światem otwartym i może zawierać treści z najrozmaitszych Mang & Anime. W grze nie doszukujmy się dokładnego odwzorowania autentycznych motywów, gdyż gra rządzi się równymi prawami, aby każdy gracz mógł napawać się wspólną rozgrywką poprzez wyrównany poziom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.