SEAFIGHT

SEAFIGHT to najbardziej popularna piracka gra przeglądarkowa w sieci, zgromadziła już ona społeczność około miliona graczy. Odpowiedzialnym za wydanie tej gry jest BigPoint, producent takich gier jak Drakensang Online czy Drak Orbit oraz Pirat Storm.

Ahoj! Dołącz do nas! Stań się piratem i przeżyj przygodę swojego życia. Przenieś się w krainę niesamowitych przygód i niebezpieczeństw – znajdź się w samym środku pirackiego świata. z piratami i potworami morskimi, to chleb powszedni w twoim pirackim żywocie. To dzięki spektakularnym i emocjonującym walkom z potworami udowadniasz swoje umiejętności bitewne, które w grze stanowią twoją największą siłę. Walczysz o panowanie na morzach i ocenach, stoczysz w tym celu wiele batalii z innymi graczami.

Zaczynasz od zakupy okrętu, następnie musisz go wyposażyć w odpowiedni sprzęt, a następnie skompletować załogę. Masz do dyspozycji określoną ilość złota, więcej kruszcu zdobędziesz wykonując różnorodne zadania oraz podczas walk z innymi graczami i potworami. Drugą po złocie, cenniejszą i trudną do zdobycia walutą, są perły. Można je zdobyć wykonując zadania, bądź kupić je w sklepie za realne pieniądze. Najpotężniejsze statki i amunicja są do kupienia za perły więc warto je zdobyć. Aby rozpocząć żeglowanie, musisz odwiedzić tawernę w celu otrzymania zadania.

W grze uczestniczy duża ilość graczy, co oznacza, że w każdej chwili może nas ktoś zaatakować. W tym celu warto zjednoczyć siły i przystąpić do klanu. Walki klanów są o wiele bardziej interesujące od gry w pojedynkę, dają także możliwość przejęcia kontroli nad mapami oraz budowanie koloni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.