ROMADORIA

Romadoria

Kwitnące Imperium Rzymskie potrzebuje śmiałków, którzy obejmą dowództwo nad częścią jego włości i poprowadzą wszechpotężną armię do upragnionego zwycięstwa!

Możliwość gry w Romadoria uzyskujemy całkowicie za darmo, dokonując jedynie bardzo prostej rejestracji, po której niezwłocznie trafiamy na przeznaczone dla nas pole działania. Otrzymujemy pod własne rozkazy elementarnie rozbudowana osadę, której potencjał musimy wykorzystać do dalszego wzrostu. Naszym podstawowym dążeniem musi być więc zabezpieczenie gospodarczo naszej osady, czego dokonamy rozbudowując infrastrukturę i konstruując nowe punkty wydobycia oraz produkcji.

W grze nie musimy czuć się osamotnienie dzięki możliwości przystąpienia do jednego z wielu sojuszy, jakie działają w świecie gry. Członkostwo w odpowiednio silnym sojuszu stanie się dla nas gwarancją suwerenności i szeroką możliwością prowadzenia wymiany handlowej. Pierwsze decyzje w grze podejmiemy przy asystencji przygotowanego przez twórców samouczka, który wprowadzi nas w możliwości świetnie rozbudowanego interfejsu.

Nikt nie powinien mieć większych problemów z odnalezieniem się w świecie gry podczas prowadzenia rozgrywki samodzielnie. Romadoria zaskoczy nas przede wszystkim mocno zaakcentowanym klimatem minionych epok, który przyciągnie nas do ekranów monitorów na długie godziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.