Rage War

Jesteś zainteresowany się podróżą w czasie? Szukasz wojny? Szukasz nowych doznań w rozgrywce? Dobrze wiemy, że tak jest! Zagraj w nową strategię, która odpowie na Twoje pragnienia – Rage War!

Rage War to oryginalna strategia nie tylko ze względu na rewelacyjną oprawę graficzną czy prowadzenie bitew w czasie realnym!
W trakcie niesamowitej wędrówki można odnajdywać dawne imperia, odnaleźć zapomniane państwa i napisać karty czasu od nowa.

Twoja misja jest jasno określona: cofnij się w przeszłość, wykreuj wielką armię, rozbuduj wspaniałe królestwo i zlokalizuj każdą z utraconych części Wehikułu do wędrówek w czasie.
Barbarzyńscy wrogowie oraz najdziksze hordy będą badać Twoje umiejętności w każdej erze, ale to tylko jeden z problemów.
Zmotywowani rozgrywający z całego globu mają identyczny cel co Ty – zwycięstwo nad wszystkimi na każdym etapie gry. Nie przejmuj się – w każdym momencie masz do dyspozycji wsparcie sojuszników! Zaproś ich do gry i stwórzcie ogromne cesarstwo, gdzie będziecie konkurować z przeciwnikiem obok siebie.
Rozwijaj swój styl i chwytaj nagrody kończąc z sukcesem powierzone ci misje oraz zadania.

Zbuduj prężnie działającą ekonomię królestwa i odkrywaj cenne zasoby poprzez optymalizację budynków w swojej osadzie.
Badaj oryginalne nauki z ogromnego drzewka dostępnych technologii. Pozwoli to na konstruowania lepszych budynków, jednostek i inne ulepszenia.
Przemień rozbudową własny gród z maleńkiej wioski w potężne imperium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.