PokeWars

PokeWars

PokeWars to kultowa gra przeglądarkowa, w której możesz wcielić się w trenera Pokemonów walcząc, łapiąc oraz trenując te wspaniałe stworki. Wielki świat i setki rzeczy do zdobycia sprawią, że nigdy się nie znudzisz. Jeśli jednak samo eksplorowanie to dla Ciebie za mało – podejmij wyzwanie i weź udział w walkach rankingowych oraz turniejach, mierząc się z najlepszymi graczami.

W PokeWars z pewnością nie będziesz się czuł jakbyś był sam w tym niesamowitym świecie. Świetna komunikacja, a także rozbudowane stowarzyszenia pozwolą na podejmowanie dużych wyzwań wspólnymi siłami wraz z resztą graczy.
Stowarzyszenia można rozwijać rozbudowując osadę i wspierając się wzajemnie co daje wiele korzyści.

Niezliczone od Profesora Oaka oraz codzienne od Elma sprawią, że gra zawsze będzie dla Ciebie zajmująca. Każde zadanie to kolejne wyzwanie, za które otrzymasz cenne . Im więcej świata zwiedzisz tym więcej zadań Oak dla Ciebie przygotuje.

Gra jest bardzo rozbudowana i właśnie dlatego powstała ściśle złączona z nią encyklopedia. Dostępny dla Ciebie w każdej chwili– PokeDex. W połączeniu z samouczkiem, który prowadzi sam Profesor Oak, z pewnością sprawi, że szybko zorientujesz się jak poruszać się w tym wielkim świecie pełnym Pokemonów.

Twórcy stale rozwijają PokeWars. Dbają, aby z każdym dniem gra dostarczała nowych, niezapomnianych wrażeń, tak by nikt się nie nudził. Organizowanych jest wiele konkursów oraz wydarzeń tematycznych. Każdy z takich eventów to okazja do zdobycia wyjątkowych, niepowtarzalnych Pokemonów możliwych do spotkania tylko w tym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.