PLEMIONA

Plemiona

Plemiona to wyjątkowo doświadczona produkcja, która cieszy się w swoim gatunku nieprzygasającą już od lat popularnością. Tylko bezproblemowa rejestracja dzieli cie od możliwości przeniesienia się w czasy głębokiego średniowiecza!

Gra, jak na produkcję przeglądarkową przystało otwiera przed nami swoje podwoje zupełnie za darmo. Rozgrywkę rozpoczynamy otrzymując pod rozkazy marnie zabudowany kawałek terenu, który bieżący potencjał pozwoli nam na rozwój i czerpanie przyjemności z rozgrywki. Plemiona wymagają od nas mocnego zaangażowania, zarówno w systematyczność odwiedzin naszej , jak dokonywania przemyślanych posunięć.

Swoje pierwsze działania musimy związać z dążeniem do wykreowania węzła gospodarczego o mocnym fundamencie, który zapewni osadzie stały i płynny dostęp do niezbędnych dla postępu surowców. Plemion nie byłoby bez możliwości szkolenia armii i pracowania nad jej rozwojem. Gra została opatrzona w dobrze nam znany z innych produkcji system prowadzenia walki, dzięki któremu przeżyjemy niejedną epicką bitwę. Nieocenione może stać się także znalezienie tytułowego Plemienia, w którym zwiążemy się ze współbraćmi w walce dla wspólnych wartości i idei.

Plemiona to jedna z nielicznych gier przeglądarkowych, w której możemy całkowicie wyeliminować naszego przeciwnika z rozgrywki. Dokonamy tego atakując i przejmując wszystkie kontrolowane przez niego terytoria. Nie czekaj ani chwili, ale na własnej skórze skorzystaj z możliwości jakie stawia przed tobą ta wspaniała gra!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.