PIRATE STORM

Jeśli od zawsze marzyłeś by żeglować po morzach i oceanach to Pirate Storm jest właśnie dla Ciebie! W tej grze wcielasz się w pirata, który walczy z morskimi potworami oraz stawia czoła innym graczom. Wspaniała grafika daje Ci możliwość przeżycia niezapomnianej .

Zaczynasz swoją misję na małym statku, a wypełnianie poszczególnych zadań pozwoli Ci na zdobywanie pieniędzy potrzebnych do rozbudowy Twojej morskiej floty. Zakupów możesz dokonywać w wirtualnym sklepie, który pełen jest potrzebnych materiałów do Twojego rozwoju. Podczas żeglugi na swojej drodze spotkasz niejednego gracza. To tylko od Ciebie zależy czy będzie on Twoim przeciwnikiem czy sojusznikiem. Gra posiada system zawierania bractw co powala na wspólne pokonywanie kolejnych misji.

Producenci nie zapomnieli także o takich możliwościach jak nurkowanie w morskich głębinach w poszukiwaniu skarbów – za każdym razem pełen emocji będziesz oczekiwał co wyłowi Twój , a mogą to być także cenne diamenty. Będziesz mógł także zawijać swój statek do , nie będzie to tylko czas odpoczynku, ale także możliwość naprawy usterek jakich doznasz podczas morskich batalii. Cały czas pamiętaj o tym, aby wyposażać swoją łajbę w dodatkowe elementy, takie jak wyrzutnie, maszty czy harpuny potrzebne do walk z ogromnymi krabami, które możesz spotkać na swojej drodze. Pokonanie ich może być warunkiem ukończenia misji, więc spiesz się już dziś, by budować swoją morską potęgę i w konsekwencji zostać jedynym potężnym Władcą Mórz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.