PGR Online

PGR Online – prawdziwie polska gra farmerska.

Fani gier farmerskich ucieszą się na wieść o pojawieniu się na rynku najnowszej produkcji. PGR Online to gra skierowana nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych, który pragną na chwilę oderwać się od pracy i pogrążyć w zupełnie innym świecie.

Gracz ma za zadanie rozwijać swoje gospodarstwo rolne poprzez sadzenie i zbieranie plonów. Każde działanie jakie podejmuje użytkownik gry ma swój skutek w postaci przyrostu punktów doświadczenia. To z kolei sprawia, że gracz awansuje na kolejne poziomy, odblokowując przy tym nowe rodzaje roślin, produktów i budynków.

Bardzo ważną częścią gry jest handel, bez którego nie da się w pełni rozwinąć gospodarstwa. Pieniądze potrzebne są na wszystko – począwszy od kupna nowych sadzonek w sklepie lub spółdzielni, aż po kupno nowego skrawka ziemi pod uprawy. Gracz ma możliwość sprzedawania swoich plonów klientom, którzy czekają w kolejce przy jego gospodarstwie, za z góry ustaloną cenę, lub w spółdzielni, gdzie grający sam ustala wartość swoich towarów.

Naprawdę wytrwali i pracowici gracze mają możliwość dołączenia do któregoś z Klubów Rolnika i wyrobienie 300% normy pracując na rzecz wspólnoty. To z kolei gwarantuje wygraną w wyścigu gospodarstw i zostanie przodownikiem.

PGR Online jest ciekawą odskocznią od codziennych zajęć i może się stać prawdziwą gratką dla fanów gier przeglądarkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.