NEMEXIA

Nemexia to przeglądarkowa gra dla miłośników StarCrafta. Jej toczy się w kosmosie, gdzie do walki o dominację stają trzy rasy: Konfederacja, Terteti i Noxis. To Ty wybierasz do której z nich chcesz dołączyć i walczyć o przywództwo w futurystycznym świecie. Wybór nie jest prosty, podejmij ryzyko i stań się jednym z członków niezależnych ras!

Jakie masz możliwości? Konfederacja to ludzie dysponujący najsilniej rozwiniętym systemem okrętów. Jeśli jednak zdecydujesz się na Tertetów to dołączysz do elitarnego grona robotów, których statki słyną z niesłychanie silnych osłon, a obrona to ich najmocniejsza strona. Noxis to natomiast typowa grupa obcych w kosmosie, ich flota jest zdecydowanie najsłabsza, ale nie mają sobie równych jeśli chodzi o szybkość budowy i o cenę.

Twoim najważniejszym zadaniem jest rozbudowa . Nie zapomnij więc o posiadaniu głównych strategicznych budynków na swoich ziemiach! Pamiętaj także o tym, że musisz cały czas walczyć o dominację – obserwuj bacznie swoich przeciwników i buduj niezwyciężoną kosmiczną flotę! W tym celu możesz handlować z innymi graczami i wymieniać się surowcami potrzebnymi do budowy statków. Możesz też tworzyć z nimi , by wspólnie podbijać planety. Na pewno nie będziesz miał czasu na nudę, przeciwnik nie śpi i tylko czeka na Twoją chwilę słabości! Bądź czujny! Tylko od twoich umiejętności strategicznych będzie zależeć jak potoczy się gra i czy staniesz się panem galaktyki w grze Nemexia! Stwórz kosmiczne imperium już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.