MONDOFOOT

MondoFoot

Jeśli czujesz w sobie wystarczający potencjał, aby podjąć się opieki nad jedną z wielu walczących o najwyższe tytuły drużyn piłkarskich, to teraz masz niepowtarzalną okazję, aby dać świadectwo swoich możliwości!

Gra nie opiera się na świecie realistycznym, ale znajdziemy w niej wiele fantastycznych elementów, które w znacznym stopniu poprawiają poziom i klasę rozgrywki. Działania jakie będzie nam dane podjąć w czasie rozgrywki są określone na kartach, które otrzymamy. Grę rozpoczynamy całkowicie za darmo, by zaraz po rejestracji otrzymać swój zestaw 33 kart, z których wykreujemy pierwszy skład i przygotujemy go elementarnie do prowadzenia rozgrywki.

Wyłącznie od tego ile zaangażowania i czasu poświęcisz na rozgrywkę zależą wyniki twoich podopiecznych, którzy wymagają regularnych treningów i określonych form wypoczynku. Posiadane przez nas karty podlegają wymianie, która dokonuje się za sprawą giełdy transferowej. Nie dojdzie więc do sytuacji, w której zostaniemy przytłoczeni ilością niepotrzebnych nam kart, co uniemożliwiałoby dalszą rozgrywkę.

Każdy mecz odbywa się w czasie rzeczywistym, dlatego w przerwach możemy dokonywać pewnych modyfikacji zaplanowanej już taktyki i przeprowadzać zmiany personalne na boisku. Elementarnym celem gry jest pozyskiwania kolejnych tytułów, medali i odznaczeń, by w konsekwencji stać się posiadaczami Pucharu Świata.

Nie czekaj ani chwili, wstąp do niesamowitego świata, który otwiera przed tobą MondoFoot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.