MONDOCARTO

MondoCarto

Kolejna pozycja traktująca o losach nieustraszonych piratów, ale tym razem ukazana w wyjątkowy i fascynujący sposób!

Gra jest całkowicie darmowa i może cieszyć graczy z każdej grupy wiekowej, poprzez zabawę w MondoCarto nie tylko kosztujemy rozrywki, ale także mocno rozwijamy własny intelekt. Rozgrywka opiera się na poszukiwaniu ukrytych na obszernej mapie gry skarbów, których odnalezienie wymaga od nas ukończenia wielu mini gier powiązanych ze sobą tematycznie.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Odnajdując mapę skarbów musimy odpowiednio odczytać zawarte na niej wskazówki, a następnie skrupulatnie podążać za nimi. Gra bazuje na turach i punktach akcji, które wskazują nam ile w danej turze możemy jeszcze wykonać ruchów. Punkty regenerują się nam z różną prędkością, zależnie od tego w jakim stopniu rozgrywka jest utrudniona. Wskazówkami nie są tylko wymyślne drogowskazy umieszczone na ziemi, ale także wiele fantastycznych przedmiotów, które musimy także skompletować i poskładać, aby ułatwić sobie odnalezienie skarbu.

Nasze wykopy musimy prowadzić przy pełnej pewności lokalizacji poszukiwanego obiektu, aby nie tracić cennych punktów akcji. Wszystkie wyjątkowe przedmioty pozostaną w naszym wyposażeniu już na wszystkich ścieżkach i posłużą nam do odnalezienia skarbów. MondoCarto zapewni nam wspaniałą rozrywkę na długie godziny, które możemy spędzić przy asystencji całej rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.