Moje Małe Tesco

Moje Małe Tesco

Gra Moje Małe daje ci niesłychaną sposobność do umieszczenia kompletnego hiper-marketu w twojej kieszeni! możesz polepszać i dopasowywać według potrzeb, zajmować się handlem ze znajomymi i podejmować wyzwania dnia codziennego!

Twoją podstawową misją jest dopilnowanie tego, by kupujący byli usatysfakcjonowani! Poznawaj ich, rozmawiaj z nimi, poznaj ich potrzeby i na tej podstawie rozporządzaj dostawami. Odkryj własny sposób na najskuteczniejszy biznes.

Opcja multi-player umożliwia handel z pozostałymi handlowcami i współzawodnictwo z koleżankami i najbliższą rodziną. Dowiedzieć, kto z Was da radę kierować najbardziej efektywnym sklepem.

W Moje Małe Tesco masz możliwość gry tam gdzie tylko chcesz i gdy potrzebujesz, na przykład na smartfonie. Gra Moje Małe Tesco to niekończąca się frajda dla wszystkich użytkowników.

Bądź cały czas na bieżąco z tym, co się dzieje w marketach Tesco! Poznawaj promocje w momencie robienia zakupów. Odnajdziesz je także w twoim wirtualnym sklepie! W asortymencie znajdziesz także produkty dostępne jedynie sezonowo. Nie przegap ich!

AppStore Google PlayWindows Store

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.