Łowcy Zombi: Apokalipsa

Łowcy Zombi: Apokalipsa

Łowcy : Apokalipsa jest darmową grą online , która toczy się na wschodnim wybrzeżu USA, gdzie będziesz musiał zmierzyć się z tajemniczym wirusem zmieniającym ludzi w .


Historia staruje się w centrum Nowego Jorku, gdy nieoczekiwanie wybucha epidemia, siejąc histerię i śmierć. Zadajesz sobie pytania: czy uratujesz swoich najbliższych? Czy stawisz czoła wyzwaniu i pokonasz prezesa złowieszczej korporacji? Ruszaj do przodu, walcząc na każdym kroku ze śmiertelnymi zagrożeniami. Nieżywi czają się za każdym rogiem, dlatego przed tobą długa droga… Wraz z postępami w grze twoja postać odblokuje kolejne poziomy doświadczenia, pozyskuj w walce potężne przedmioty dostępne w grze i zwalczaj z najtrudniejszych przeciwników.

W Łowcy Zombi: Apokalipsa znajdziesz nie tylko kampanię, ale również tryby PvP, w których zmierzysz się z losowymi osobami lub członkami gildii. W gangu odnajdziesz niepowtarzalne budowle i premie, a także związane z nimi moduły gry jak np. Napad. Polepszaj swój i współzawodnicz z innymi gangami o miano najsilniejszego i najbardziej niebezpiecznego gangu w mieście! Z głową inwestuj zasoby swojego gangu. Znajdź najlepszy schemat rozwoju.

Na najbardziej doświadczonych graczy, czekają najbardziej wymagający przeciwnicy, ale także pozostali gracze, którzy będą deptać ci po piętach. Rekrutuj najdzielniejszych Łowców do swojego gangu, a zagwarantujecie sobie najlepszą pozycję w okrutnym świecie Łowców Zombi.

Gra Łowcy Zombi: Apokalipsa jest dostępna na przeglądarce internetowej, a dzięki responsywnemu designowi jest dostępne zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych (tablet i smartfon). Instalki są do pobrania zarówno z Google Play jak i z iTunes.

Zagraj i przekonaj się już teraz, jak kończy się wątek fabularny gry!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.