Legends of Honor

Legends of Honor

W zdewastowanym walką królestwie, podzielonym pomiędzy trzy rywalizujące frakcje, przeżycie i dostatek są priorytetem silnych. W grze Legends of Honor mury rosną, a są burzone w mgnieniu oka. Nie zwlekaj, zbieraj armię i szykuj wojowników do !

Legends of Honor to gra przez przeglądarkę MMORPG, łącząca wartką akcję z wznoszeniem królestwa, w której natychmiastowe zamierzenia potrafią przesądzić o wspaniałym sukcesie lub przytłaczającej przegranej. Nie wszystkie jednak zwycięża się na polu , a strategia konstrukcji dostatniej twierdzy jest jednakowo istotna co wygrywanie niesamowitych batalii PvP. Jako zarządca fortecy jesteś zobligowany stawiać budynki, werbować żołnierzy i troszczyć się, by mury oparły się naporowi bezlitosnych przeciwników. Czy posiadasz to, czego trzeba, by stać się legendą honoru?

Gra Legends of Honor konsoliduje w sobie walkę, przemyślany rozwój i rekrutację jednostek, dlatego też gracze muszą planować rozważnie każdy swój ruch i nacierać przeciwników bez wahania, bo w przeciwnym razie ich zamek obróci się w stertę gruzu.

Rozległa mapa świata dostępna w grze umożliwia swobodne przemieszczanie się i dokładne rozplanowanie bitew. Wojska dostają bonusy do ataku i kary do defensywy w zależności od ukształtowania terenu. Bohaterowie mogą aranżować w lasach sidła na wrogów, a także wdrapywać się na wzniesienia, by analizować okolicę i wypatrywać nadejścia wrogich wojsk.

W tej grze przeglądarkowej nie musisz bić się w pojedynkę. Złóż ślubowanie wierności jednej z 3 arystokratycznych frakcji i zawieraj potężne z ludzmi z całego globu, by wspólnymi wojskami zwyciężać w zaciekłych bitwach PvP, które zobrazują los tych światów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.