Islanderz

Chcesz zostać głową jednej z trzech nacji w wyspiarskim świecie? Miłujesz rywalizację i walkę o dominację? Jeżeli tak, firma Games Factory wykreowała dla Ciebie.

Islanderz to całkowicie bezpłatna, przeglądarkowa gra ekonomiczna, w której to rozgrywający przenoszą się do wyspiarskiego świata. Grający zastają chaos wynikający z zalania wielu lądów w wyniku globalnego ocieplenia. Ich elementarnym zadaniem jest przejęcie dowodzenia na wyspie i rozważne kierowanie nią. Każdy z rozgrywających ma szansę wyboru jednej z trzech, którą będzie walczyć o władzę w Świecie Islanderz: Arcsian, Concordian lub Praderian. Od rozgrywającego zależy czy będzie chciał grać obronnie, ekonomicznie czy w roli nieobliczalnego agresora. Gracze do dyspozycji mają wiele możliwości, które podnoszą gry walność i poprawiają atrakcyjność rozgrywki. Islanderz umożliwia niszczenie konkurencyjnych, a nawet ich przejmowanie.Możliwość podnoszenia zdolności Bohatera z pewnością pomoże w podnoszeniu swojego własnego wyspiarskiego Imperium.
Grab, atakuj lub walcz przy wsparciu potężnego sojuszu na wrogie . Kreuj nowe miasta oraz podbijaj wrogie. Zawiązuj potężne sojusze, nawiązuj pakty z innymi i podbijaj pełen niespodzianek Świat Islanderz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.