IMPERIA ONLINE

Imperia Online

Stań w obliczu wojny i chwyć za miecz, którym zawalczysz o własne racje i dasz świadectwo swojej siły oraz potęgi w wspaniałej grze, jaką jest !

Gra otwiera przed nami swoje tajniki zupełnie za darmo, od rozpoczęcia rozgrywki dzieli nas tylko rejestracja, która ściśle wiąże się z wyborem nacji, której pozostaniemy wierni już do końca. Intuicyjny samouczek przygotowany przez twórców pozwoli nam w łatwy sposób zapoznać się z możliwościami silnika i interfejsu. Pierwsze istotne decyzje podejmiemy przy asystencji samouczka, by po chwili móc samodzielnie wkroczyć do świata .

Strategie czasu rzeczywistego, jak Imperia Online wymagają od nas wyjątkowej dyspozycyjności i gotowości na podejmowanie ważnych decyzji w każdym momencie. Naszym elementarnym celem powinno być wykreowanie węzła gospodarczego, opartego na twardym fundamencie budynków związanych z przemysłem i wydobyciem. Stabilna gospodarka pozwoli nam na dynamiczny rozwój i zaspokojenie potrzeb podległych nam żołnierzy oraz obywateli.

Mądry władca pamięta o wiecznie żywej dewizie „W czasie pokoju, szykuj się do wojny”. Jeśli posiadasz umiejętność pragmatycznego myślenia i zawsze podejmujesz decyzje ze świadomością ich ewentualnych konsekwencji, to jesteś w stanie osiągnąć sukces w tej mocno rozbudowanej grze.

Nie warto więc czekać ani chwili, tylko na własnej skórze poczuć niesamowity klimat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.