Heroes of Might and Magic Online

Jeśli nie znudziłeś się do tej pory serią Heroes lub masz ochotę powrócić wspomnieniami do czasów wzrostu ponadczasowej gry Heroes of Might and Magic, to zostajesz właśnie postawiony przed ogromną szansą, by dokonać tego za sprawą jej browserowej wersji!

Gra jest regularną kontynuatorką poprzednich dwóch części regularnej serii – tak więc trafimy po raz kolejny do fantastycznej krainy Ashan.
Na szczególną uwagę zasługuje mocno rozwinięty wątek fabularny gry, w którym spotkamy się z niezliczoną ilością questów.
Metody prowadzenia gry w żaden sposób nie odstaje od tego, który znany jest nam z serii Heores – silnie rozdzielono aspekt strategiczny od taktycznego.
Z tego więc powodu wszystkie starcia rozegramy w instancjonowanych lokacjach pokrytych heksagonalną siatką, a obowiązki związane z pozyskiwaniem surowców i rekrutacją wojsk rozegramy w czasie rzeczywistym.
Wartym naznaczenia jest również fakt, że rozgrywka w prawie każdym momencie jest ukierunkowana na mikropłatności.
Teraz już wszyscy zainteresowani mają możliwość dołączenia do niesamowitego świata Might and Magic i cieszyć się jej polską wersją językową. Osiągnięcia graczy, którzy prowadzili rozgrywkę w etapie zamkniętych testów beta, będą natomiast w całości zaimplementowane do open bety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.