GREPOLIS

Grepolis

Jeśli zawsze fascynował cię mityczny świat wkomponowany w bajkowe realia antycznej Grecji, to właśnie stajesz przed niepowtarzalną szansą przeniesienia się w czasie do tego świata w okresie wojny, spisku i walki o wpływy.

Wyłącznie bezproblemowa rejestracji dzieli nas od możliwości zagrania w jedną z najbardziej udanych przeglądarkowych pozycji, która zachwyca nas jakością wykonania interfejsu, a jednocześnie jego przystępnością i intuicyjnością. Pod władanie otrzymujemy początkowo nieznacznie zagospodarowana osadę, której elementarny potencjał musimy za sprawą odpowiednich działań właściwie spożytkować, aby uczynić ją kwitnącą metropolią ówczesnego świata.

Grając w Grepolis zdamy egzamin z naszych zdolności administratorskich, kiedy to przyjdzie nam zarządzać ograniczonymi surowcami i potencjałem ludzkim. Gra zawiera w sobie bardzo dobrze wykonany samouczek, dzięki któremu śmiało postawimy samodzielne, pierwsze kroki. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów, możemy bardzo szybko uzyskać pomoc poprzez zawarty w grze helpdesk, który obsługuje rzesza mocno zaangażowanych i doświadczonych graczy.

Tylko dzięki umiejętności skoordynowania posunięć na kilku płaszczyznach możemy w grze osiągnąć sukces. W Grepolis nie zabrakło także, tak bardzo związanego z kulturą Grecji wątku mitycznego. Uzyskamy więc możliwość poświęcenia kontrolowanych przez nas osad jednemu z czterech typów bóstw. Tylko odpowiedni szacunek, jaki skierujemy w stronę naszego patrona będzie w stanie przebłagać u niego niepojęte łaski.

Zawsze staraj się wyprzedzić swojego przeciwnika o krok, aby stać się zdolnym do obrony własnych granic, a w konsekwencji poszerzania poprze ekspansję wpływów królestwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.