GOODGAME EMPIRE

GOODGAME EMPIRE

GoodGame Empire to darmowa gra na przeglądarkę od GoodGames Studio. Zbuduj , stwórz wspaniałą armię i sprawdź swoje umiejętności w bitwie z innymi graczami. Pokaż jaką siłę ma twoje !

Przenosisz się w realia średniowiecznego czasu, twoim jedynym celem jest stanie się najbardziej wpływowym władcą na świecie. Swoją przygodę zaczynasz jako głowa państwa dysponująca własnym zamkiem oraz włościami. Dążysz ciągłe do udoskonalania swojego zamku i królestwa, w związku z tym koniecznie musisz pozyskać rozmaite zasoby. Do tego celu potrzebne będą oraz stworzenie odpowiednich budynków produkcyjnych. Pozyskanie i przerobienie surowców będzie twoim pierwszym zadaniem. Następnie trzeba będzie zadbać o odpowiednie bezpieczeństwo twojego królestwa. Wybudowanie oraz późniejsze udoskonalenie murów obronnych ochroni cię przed rabusiami, zapewni spokój i bezpieczeństwo władcy i obywateli. Stanie się fortecą nie do zdobycia, chroniąc przed najazdem nieprzyjaciela. Kiedy twoje mocarstwo będzie miało odpowiednią siłę gospodarczą i zapewnisz mu bezpieczeństwo, skup się nad rozwojem terytorialnym oraz powiększeniem strefy swoich wpływów. Do osiągnięcia tego celu potrzebna ci jest silna i dobrze wyposażona oraz umiejętności dyplomatyczne i strategiczne.

Podczas budowy swoich królewskich włości będziesz miał do dyspozycji wiele budynków mieszkalnych, wojskowych oraz obiektów dekoracyjnych i obronnych. Aby stworzyć te budowle, potrzebujesz odpowiednich surowców takich jak drewno, kamień oraz żywność. Do utrzymania odpowiedniej ilość surowców posłuż się także handlem surowcami z innymi graczami. Zacznij grę już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.