Garbage Garage

Garbage Garage to zaskakująco rozbudowana gra ekonomiczna, kierowana do fanów programu telewizyjnego Garbage Garage i nie tylko!
Wchodząc do świata gry dostaniesz pod zarządzanie marnie działające złomowisko, by już w niedalekim czasie uczynić je dobrze działającym królestwem złomu. Twoim podstawowym celem będzie przejmowanie pojazdów przeznaczonych do zezłomowania i rozkładanie ich na części pierwsze. Każdy fragment pozyskana z rozbiórki pojazdu jest dla naszego autoszrota dochód,mamy możliwość sprzedać ją na giełdzie. Giełda to stosunkowo prosty, ale skuteczny system losowania obecnych wartości części na rynku wtórnym. Przy odrobinie powodzenia i zwinności – będziesz miał szansę opchnąć produkt za wyjątkowo przyzwoite ceny.
Zdobyte dolary ulokujemy w wzrost złomowiska, tak aby zapewnić sobie obsługę coraz to bardziej zaawansowanych technicznie pojazdów – nie tylko samochodów. Pomimo to jak na Garbage Garage przystało, z pozyskanych podzespołów będziemy mogli także składać oryginalne pojazdy, z których sprzedaży przychód jest o wiele większy. Gra podda próbie twoje umiejętności właściwego administrowania przedsiębiorstwem i niejednokrotnie postawi cię przed ryzykiem utracenia płynności finansowej twojego złomowiska. Pamiętaj, że tylko od ciebie zależy czy twój rozrośnie się do rozmiarów gigantycznego przedsiębiorstwa, czy na wieki pozostanie podrzędnym złomowiskiem. Daj się ponieść przesympatycznym braciom Ludolf , najbardziej rozpoznawalnym złomiarzom w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.