Forge of Empires

W w przeglądarkowym RTS Forge of Empires pod twoje panowanie wchodzi nieznaczna z początku , której przyszłe losy są zależne jedynie od twoich rozkazów, a także od dobrze zaplanowanej ścieżki ekonomicznej i militarnej.

Rozgrywkę w Forge of Empires możemy zacząć całkowicie za darmo, przechodząc jedynie przez łatwą rejestrację i zatwierdzając regulamin gry. Jeśli pragniesz sprawnie odnotować sukces – jesteś zmuszony rozbudować węzeł gospodarczy, który to nie tylko zaspokoi potrzeby twoich obywateli, ale także pozwoli ci nająć potężną armię.W celu zdobycia pierwszeństwa nad konkurentem, musisz także pomyśleć o zainwestowaniu w rozwój technologii oraz prowadzenie następnych wynalazków.
Twoim celem będzie również pojedynkowanie się z wrogami, ale ponadto umiejętność przeciwstawiania się konsekwencjom przemian jakie miały miejsce na przestrzeni wieków.W przypadku gdy czujesz się prawidłowo w skórze pana – to warto, abyś pomyślał o założeniu prywatnego sojuszu.Więc jeśli starczy ci potęgi i męstwa, to nie czekaj tylko podejmij wyzwanie, prowadząc swoją wioskę do zwycięstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.