EMPIRE UNIVERSE 2

Empire Universe 2

Podejmij się misji odkrycia największych tajemnic, jakie kryje w swoich bezkresnych terenach wykreowany przez twórców Empire Universe 2 fantastyczny świat.

Grę możemy rozpocząć zupełnie za darmo, przystępując do bardzo prostej rejestracji po której szybko przeniesiemy się do futurystycznej rzeczywistości. Przez wszystkie początkowe etapy gry przeprowadzi nas przygotowany przez twórców samouczek, dzięki któremu zapoznamy się z całym interfejsem gry i wszelkimi możliwościami prowadzenia rozgrywki. Pod nasze rozkazy trafi marnie zagospodarowana osada, która za sprawą odpowiednich działań musimy sprawnie przekształcić w prężnie działającą kosmiczną metropolię.

W grze możemy podjąć się wędrówki po dwóch ścieżkach do sukcesu, z której każda jest wyjątkowa i daje nam takie same możliwości. Staniemy się kosmicznym handlarzem towarem i jednocześnie zagorzałym budowniczym lub zupełnie odwrotnie, bezlitosnym imperialistą, który będzie bogacił się na krzywdzie innych. Wyłącznie od tego, w jaką stronę skierujemy swoje kroki zależy to, skąd będziemy czerpali środki na prowadzenie specjalistycznych badaniach i rekrutację niezbędnej armii.

Dzięki możliwości członkostwa w jednym z wielu sojuszów możemy zadbać o swoje bezpieczeństwo i liczyć na ewentualne wsparcie współtowarzyszy, z którymi zjednoczymy się w dążeniu do jednego, wspólnego celu. Empire Universe 2 to gra, w której wykażemy się zdolnością podejmowania decyzji przy świadomości ich konsekwencji i popiszemy się umiejętnością koordynowania działań na wielu płaszczyznach.

Odpowiednie zaangażowanie i poświęcenie czasu pozwoli nam na bezproblemowe odniesienie sukcesu w grze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.