DARK ORBIT

Dark Orbit

Wkrocz na arenę potężnych starć pomiędzy dwoma nieustannie rywalizującymi ze sobą galaktycznymi korporacjami i daj światu świadectwo własnych żądz, racji i ambicji.

Uważasz się za gotowego do podjęcia tak wymagającego wyzwania? Czujesz się na siłach, aby usiąść za sterami jednej z fantastycznych maszyn przyszłości, która stanie się twoim narzędziem w dążeniu do celu? Elementarnym celem rozgrywki jest dążenie do rozwoju własnego statku do poziomu, w którym będzie zdolny do wyeliminowania każdego, potencjalnego przeciwnika.

Przez początkowe etapy gry przeprowadzi nas bardzo dobrze przygotowany samouczek, który zapozna nas z możliwościami wysoce intuicyjnego interfejsu. Swoje pierwsze działania będziemy prowadzili pod ochroną aury, która uniemożliwia zwolennikom konkurencyjnej korporacji zadanie nam obrażeń. Dzięki temu otrzymujemy szansę na poznanie świata gry i przygotowanie się do samodzielnej rozgrywki. Poprzez pozyskiwane w pojedynkach doświadczenie uzyskamy możliwość rozwoju okrętu na różnych płaszczyznach, jak również staniemy przed decyzją o całkowitej zmianie modelu posiadanej przez nas jednostki.

gry jest bardzo mocno rozbudowany i znajduje się pod wpływem dwóch wyżej wymienionych korporacji. Znajdziemy w nim wiele wspaniałych lokalizacji, których penetracja zajmie nam ogromną ilość czasu i dostarczy niemałych doznań zarówno wizualnych, jak i słuchowych. Dark Orbit jest pozycją nieustannie rozwijaną przez twórców, dlatego cieszy się niesłabnącą popularnością.

Nie zwlekaj ani chwili, dołącz do niesamowitego świata i wpłyń na bieg jego historii.

One Response to DARK ORBIT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.