BATTLESTAR GALACTICA ONLINE

Battlestar Galactica Online

Tylko wyjątkowo prosta rejestracja dzieli nas od możliwości wkroczenia do fantastycznego świata gry Battlestar Galactica Online, który wiernie odwzorowuje realia popularnego serialu o tym samym tytule.

Rozpoczynając zupełnie darmową rozgrywkę dokonujemy wyboru rasy naszego bohatera, którego od tej pory poprowadzimy przez szereg emocjonujących przygód w bezkresnym kosmosie. Mamy do wyboru Cylona lub Człowieka, którego posadzimy za sterami futurystycznej maszyny, zdolnej do przemierzania tego świata i eliminacji potencjalnych wrogów. Elementarnym celem rozgrywki jest więc zabieganie o ulepszenie posiadanej przez nas jednostki, poprzez różnego rodzaju modernizacje i ulepszenia.

Będąc w posiadaniu potężnej maszyny, staniemy o krok przed możliwością osiągnięcia najwyższych miejsc w ogólnym rankingu gry. Wraz z penetrowaniem kolejnych lokacji w grze, uzyskujemy dostęp do nowych form zwalczania przeciwnika i innowacyjnych dróg modernizacji oraz rozwoju. W grze nigdy nie otrzymamy możliwości opuszczenia pokładu statku kosmicznego, który będzie centrum wszystkich naszych działań.

Mimo wszystko nie będziemy mogli narzekać na samotność, gdyż system gry został ubogacony w moduł sojuszy, gdzie znajdziemy dla siebie kompanów gotowych do walki ramie w ramię, w jednej sprawie. Battlestar Galactica Online to pozycja, która może przyciągnąć na długie godziny nie jednego gracza i każdemu zaoferować coś innowacyjnego.

Wyjątkowym atutem tej pozycji jest jej zaprojektowany w grafice trójwymiarowej interfejs, z którym zapozna nas wspaniale przygotowany samouczek. Nie zwlekaj więc ani chwili i wkrocz do wspaniałego świata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.