Anno Online

Darmowa Online została osadzona w przeglądarce, gdzie skupiono się na ekonomii. Ważnym aspektem gry jest także mądra strategia, dzięki której będziemy zdobywać nowe ziemie pod rozwój naszego królestwa. Układ graficzny osadzona jest w scenerii średniowiecza. Gra jest dalszym ciągiem popularnej serii z komputerów PC zwanych „blaszakami”.

Fabułę gry inałgurujemy na wyspie-matce, która jest najważniejszym elementem zmagań. To na niej będziemy tworzyć swoje handlowe imperium. Nie możemy zapominać o swoich obywatelach i musisz dbać o ich potrzeby. Jako król będziesz miał możliwość spełnić życzenia mieszkańców stawiając konstrukcje, zarządzając pracą i zużyciem materiałów. Twoi mieszkańcy, aby mogli się rozwijać będą cały czas żądali coraz to nowych udogodnień. Czeka cię sporo pracy, aby rozbudować własną wyspę i zadbać o to, aby mieszkańcy byli zadowoleni ze swojego bytu przez co będą solidne wykonywać swoje obowiązki i dbać o dobrą produktywność.

Po pewnym czasie stwierdzisz, iż aby zaspokoić kolejne wymagania mieszańców niezbędnym etapem stanie się kolonizacja następnych miejsc. Do osiągnięcia tego celu będziesz potrzebował badań na dobrym poziomie. Twoje królestwo będzie potęgą, jeśli odkryte wysepki rozsądnie powiążesz szlakami handlowymi.

Nowością w serii Anno jest to, że użytkownicy będą mieli możliwość tworzenia własnych gildii i działać wspólnie na rzecz wielkich celów i wypełniania bogatej gamy misji.
Anno Online to niesamowita gratka dla graczy, które pragną miło spędzić czas i wiedzą jak mądrze zarządzać imperium!.

Sprawdź czy i Ty to potrafisz! Nie zwlekaj i zagraj za darmo już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.