Aion

Wejdź w centrum wiecznego konfliktu dobra ze złem, wejdź do krainy Arteia i doznaj ogrom niesamowitych przygód.
Gra wprowadza nas do mitycznej krainy, w której niegdyś zaprzyjaźnione pomiędzy sobą nacje popadły w bezlitosny konflikt uruchamiając machinę wojny, której nikt nie powstrzyma.
Możemy mieć pewność, że jakość dopracowania gry bardzo nas zaskoczy, gdyż jest ona kolejną produkcją słąwnego w świecie studia NC Soft odpowiedzialnego za takie tytuły jak Guild Wars czy Lineage. Swoją przygodę w krainie Aion rozpoczniesz dokonaniem wyboru jednej ze stron starcia, staniesz za dobrem lub złem i będziesz reprezentował swój lud przez całą grę. W dalszej kolejności podejmiesz decyzję, jaką klasę bohatera chciałbyś reprezentować. Gra oferuje nam trzy profesje: Magika, Wojownika i Duchownego – każda z nich to odmienne cechy i umiejętności, których będziemy mogli nauczyć się w ciągu rozgrywki. Rrzeczywistość Aion zachwyca nas swoją otwartością i możliwościami eksploracji, interakcja ze środowiskiem naturalnym prowadzi do sielankowego odwiedzania wszystkich lokacji mapy.Tak więc potężny świat gry stoi przed tobą otworem, będąc naszpikowanym ogromem niestworzonych kreatur i zabójczych bossów, strzegących swoich krain.
W rozgrywce będziesz musiał zdobyć uznanie umiejętnościami walki z reprezentantami konkurencyjnego ludu.
Nie zwlekaj więc ani chwili, lecz wkrocz do fantastycznego świata Aion, połącz się w gildie i sojusze, by ruszyć na podbój świata i pokonać odwiecznego wroga.

2 Responses to Aion

  1. twoj pisze:

    Niezła gra dla fanów fantastyki 🙂 koniecznie muszę sprawdzić

  2. typ pisze:

    Bardzo ciekawy pomysł. Mityczna kraina zaskakuje wykonaniem graficznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.