WIEJSKIE ŻYCIE

Wiejskie Życie

Pamiętacie jak byliście małymi dziećmi i bawiliście się w gospodarstwo? to w domu bądź u babci, dziadka. Gra Wiejskie Życie pozwoli wam przenieść się ponownie w realia życia na wsi. Zostajesz właścicielem gospodarstwa i zarządzasz nim.

Swoją przygodę na farmie rozpoczynasz mając na początek dom wyglądający jak holenderski młyn, krowę kilka rzędów grządek do posiania plonów oraz jabłoń. Będziesz zajmować się hodowlą i opieką nad swoimi zwierzętami, uprawianiem warzyw i owoców. Z zebranych plonów wyrabiaj własne produkty, z owoców konfitury, soki i wina, a z mleka od swoich krów nabiał. Dbaj o swoje gospodarstwo, a plony będą coraz większe, dzięki czemu powiększysz swoje gospodarstwo. Sprzedając produkty wytworzone na swojej farmie uzyskasz , przeznaczając je na zakup nowego sprzętu, owoców i warzyw oraz na hodowle. Wraz ze wzrostem rozwoju swojej farmy, przybywa wam nowych odmian warzyw i owoców, drzew, zwierząt i różnego rodzaju sprzętu rolniczego, a także dekoracji oraz budynków.

Życie na farmie dzieje się w sceneriach zielonych bujnych traw, jesiennych barw, zimowych śniegów oraz piaszczystego otoczenia. W grze będziecie mieli do wypełnienia wiele różnego rodzaju misji, jak na przykład „odwiedziny u babci” w której będziecie wykonywać takie jak produkcja mąki kukurydzianej czy zebranie 10 zabawnych długopisów od sąsiadów. W nagrodę dostaniecie różnorodne prezenty od zwierząt po przedmioty. Zapraszajcie swoich znajomych do gry, im więcej znajomych, tym więcej otrzymacie prezentów od nich potrzebnych do rozbudowy Farmy.

Related posts:

One Response to WIEJSKIE ŻYCIE

  1. Anonim pisze:

    ta gra jest super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.