SUPERSOLDIER

SuperSoldier

SuperSoldier to niebywała produkcja, w której po dokonaniu darmowej rejestracji wcielimy się w skórę jednego z szeregowców, mających nadzieję na zrobienie kariery w armii.

Rozgrywkę rozpoczynamy z elementarnym wyposażeniem i uposażeniem, w postaci nieznacznej ilości wirtualnej waluty. Swoje pierwsze kroki kierujemy więc do centrum szkoleniowego, gdzie umożliwimy sobie naszego wojaka i damy mu szansę na zarobienie większych pieniędzy w przyszłości. Głównym celem prowadzonej rozgrywki jest dążenie do rozwoju naszego bohatera i zapewnienie mu awansu w wojskowej hierarchii, a jednocześnie pozyskanie kolejnych poprzeczek w rankingu gry.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Kierowanego przez nas rekruta przeprowadzimy przez szereg różnorodnych form treningu, które znacząco wpływają na jego zdolność bojową, a także umiejętności pozwalające na sprawniejszą pracę w zespole. Treningi jakich podejmiemy się w SuperSoldier są opłacane z naszych prywatnych pieniędzy, a ich cena rośnie wraz z poziomem naszego rozwoju. Środki płatnicze pozyskujemy imając się początkowo mało dochodowych form pełnienia służby, takich jak warta nocna przy obiektach militarnych.

Z biegiem czasu staniemy się lepiej przygotowani i uzyskamy możliwość podejmowania się bardziej znaczących prac. W grze SuperSoldier mamy także możliwość atakowania innych graczy, dzięki czemu w sposób mniej konwencjonalny pozyskujemy doświadczenie i potrzebne nam .

Gra powstała głównie z myślą o graczach, którzy wiążą z wojskowością swoje zainteresowania, ale mimo wszystko może także zaskoczyć osoby zupełnie niezainteresowane tą tematyką.

Related posts:

One Response to SUPERSOLDIER

  1. Claude pisze:

    musze w to zagrac 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.