STRATIS IMPERIA

Stratis Imperia

Stratis Imperia to strategiczna gra wojenna tocząca się w czasie rzeczywistym, której akcja rozgrywa się na przestrzeni lat 1936-1947.

W grze brać należy pod uwagę takie aspekty jak infrastruktury, handel, obsadę funkcji państwowych, prowadzenie szeroko zakrojonych działań wojennych oraz wiele, wiele innych. Znajdziesz w niej również tysiące jednostek dowodzonych przez prawdziwych generałów, przez co strategia na mapie heksowej nigdy jeszcze nie wyglądała w ten sposób.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

W dziedzinie polityki zewnętrznej dostępne są różnego rodzaju traktaty, które kraje mogą zawierać pomiędzy sobą.
Dzięki rozbudowanemu elementowi społecznościowemu, Stratis Imperia zapewnia rozwiązania do tej pory nie spotykane w tego typu produkcjach. Jednym z przełomowych rozwiązań społecznościowych, jeżeli chodzi o politykę wewnętrzną, są comiesięczne wybory. Gracze sami wybierają spośród siebie prezydenta, a ten w dalszej kolejności przydziela określonym graczom w państwie role ministrów: edukacji, gospodarki, wojny.

Szeroki wachlarz możliwych do objęcia stanowisk i ról stwarza z gry Stratis Imperia produkt, w którym każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Nie zwlekaj rozpocznij swoją przygodę w świecie STRATISA!

Related posts:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.