OGC OPEN

OGC Open

to jeden z najdroższych i najbardziej ekskluzywnych sportów świata, dla wielu rozrywka przy jego pomocy jest realnie nieosiągalne. Za sprawą OGC Open możemy przenieść się do wirtualnego, golfowego królestwa zupełnie za darmo!

Rozpoczynając zupełnie darmową rozgrywkę w OGC Open zyskujemy już nas samym początku, po bardzo krótko trwającej rejestracji możliwość wykreowania własnego golfisty w całkowicie trójwymiarowym świecie gry. Twórcy gry przygotowali także wysokiej klasy szkoleniowe filmy video. Do pierwszych rozgrywek staniemy posiadające elementarne wyposażenie, który pozwoli nam na zarobienie pierwszych pieniędzy w indywidualnych lub grupowych rozgrywkach. Każdy popełniony ruch w turnieju lub indywidualnym meczu, zostanie wynagrodzony przez system gry dodatkowymi punktami doświadczenia, które są nam niezbędne do awansowania na kolejne poziomy.

Ponadto musimy zadbać o uposażenie do prowadzenia samej rozgrywki, aby nasz magazyn ze sprzętem sportowym przechowywał tylko sprzęty z najwyższej półki. Pierwotnie otrzymamy elementarne wyposażenie, dzięki któremu będziemy mogli bez problemu rozpocząć grę. Turnieje, w jakich przyjdzie nam uczestniczyć wykonane są w bardzo pomysłowy sposób i nie okradają nas z bezcennego czasu. Wszyscy uczestnicy turnieju w czasie jego trwania wykonują regulaminową liczbę posunięć i decydują o tym, które wyniki mają trafić na turniejową listę rankingową.

Głównym celem rozgrywki jest osiągnięcie jak najwyższego miejsca w światowym rankingu gry, bowiem twórcy przewidzieli dla najlepszych graczy wspaniałe nagrody, między innymi realne wyjazdy na kursy gry w golfa czy znaczki, dające dodatkowe profity w samej rozgrywce. Poza chęcią osiągnięcia jak najwyższych miejsc w ogólnym rankingu gry, motywacją do zaangażowania w rozgrywkę mogą stać się także przygotowane przez producentów nagrody przeznaczone dla tych, którzy zajmą w danym sezonie najwyższe lokaty.

Ranking światowy gry ulega zresetowaniu co trzy miesiące, wraz z zakończeniem wirtualnego sezonu. Serdecznie polecam tę pozycję wszystkim pasjonatom sportu, jak również kompletnym amatorom, którzy chcą spróbować swoich sił w tym sporcie.

Zagraj w OGC OPEN

Related posts:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.