KIBOLGAME

KibolGame

Przenieś się do wyjątkowego świata, który twórcy gry KibolGame wykreowali z myślą o wszystkich wiernych kibicach piłkarskich!

Grę rozpoczynamy całkowicie za darmo, przechodząc przez proces rejestracji i otrzymując elementarne uposażenie, którego potencjał wykorzystamy do dalszego rozwoju. Głównym celem rozgrywki jest koordynowanie działań powierzonego nam pod opiekę kibola tak, aby uczynić go postrachem trybun i autorytetem dla współbraci. Swoje pierwsze, otrzymane musimy więc odpowiednio zainwestować, aby przygotować się do zarobienia kolejnych już na własną rękę. Podstawowe przeszkolenie pozwoli nam na uczestnictwo w pierwszych starciach i meczach.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Odnoszone przez nas zwycięstwa to źródło dodatkowych pieniędzy i szansa na urośnięcie w oczach klubowych kolegów. Tylko poprzez pozyskiwanie nowych punktów uznania, możemy skorzystać z bardziej zaawansowanego ekwipunku i ćwiczyć swojego kibola w doskonalszych technikach . Nie daj się jednak zwieźć sielankowemu trwaniu, gdyż wszystkie działania jakie podejmujesz w grze są bacznie obserwowane przez siły porządkowe, które tylko czekają na moment, w którym będą mogły przyłapać cię na gorącym uczynku.

Cel prowadzonej rozgrywki to pozyskanie jak najwyższego miejsca w ogólnym rankingu gry.

Related posts:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.