ALARM112

Alarm112

Podejmij się za sprawą Alarm112 emocjonujących wyzwań, w których staniesz do walki o bezpieczeństwo mieszkańców miasta i ich zagrożonych w przeróżny sposób własności.

Rozgrywkę rozpoczynamy całkowicie za darmo dokonując bezproblemowej rejestracji, by już po chwili stanąć na polu działań. Pod naszą opiekę trafia spory obszar zabudowy miejskiej, w którym dochodzi do wielu incydentów związanych z interwencjami służb porządkowych i ratunkowych. Gra została opatrzona w bardzo dobrze przygotowany samouczek, który przeprowadzi nas przez pierwsze ważne decyzje i zapozna nas z możliwościami interfejsu.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Dzięki niemu bez większych problemów będziemy w stanie prowadzić dalszą rozgrywkę samodzielnie. Nie musimy obawiać się tego, że incydenty w mieście przerosną nasz potencjał, gdyż do naszej dyspozytorni trafiają tylko wezwania do akcji, którym jesteśmy w stanie podołać dostępnymi na chwilę obecną środkami. Najciekawszą opcją w grze jest możliwość nieustannej kooperacji z pozostałymi graczami.

Możemy prosić o wsparcie w naszych działaniach sąsiednie miasta lub oferować swoje usługi, za które zostaniemy wynagrodzeni. Jak w każdej grze przeglądarkowej i tutaj istnieje waluta premium, którą możemy nabyć za realne pieniądze. Monety są przyśpieszaczami budowy, trwania akcji i mogą zostać spożytkowane jako normalna waluta.

Jeśli od zawsze interesowałeś się grami tego gatunku, to z pewnością w Alarm112 znajdziesz dla siebie zajęcie na długie dni.

Related posts:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.